TOPMETAL FUNERALS - PROJEKTY REALIZOWANE Z PASJĄ

Klientami naszej firmy są liczne zakłady pogrzebowe, a także administratorzy nekropolii oraz kaplic.

slide3Jednym z najbardziej efektownych produktów z naszego bogatego asortymentu są ręcznie wykonywane znicze wysokości 115 cm, z palnikiem gazowym – z możliwością regulacji. Do ich wyrobu używamy stali nierdzewnej i kwasoodpornej najlepszej jakości. Znicze są polerowane lub szlifowane, ozdobione różnymi motywami dekoracyjnymi. Wśród tych motywów znajdują się liczne elementy z wzornictwa sakralnego – np. krzyże, jak i wzory roślinne – np. liście.

W swojej ofercie firma TOPMETAL posiada także katafalki pod trumny i urny. Katafalki są ergonomiczne i łatwe w transporcie, a zarazem wykonane z trwałych materiałów – takich jak stal nierdzewna polerowana i szlifowana. W wersji ze stojakami na znicze tworzą piękną integralną całość, idealnie wpisując się w stylistykę pogrzebową.

Proponujemy też metalowe słupki ograniczające, które w estetyczny i bezpieczny sposób wizualnie porządkują przestrzeń w kaplicach czy na cmentarzach. Wykonujemy również ręcznie zdobione lampiony, skrzynki oraz wszelkie metalowe elementy dekoracyjne.

Nie ma dla nas zleceń niemożliwych. Nawet najbardziej skomplikowane projekty to wyzwanie, które z przyjemnością podejmujemy.

Jakość

Każdy z naszych produktów objęty jest gwarancją producenta.

Dbałość o detale

Wyroby solidne i eleganckie – sztukę rzeźbienia w metalu opanowaliśmy do perfekcji.

Solidność

Każdy Klient jest dla nas bardzo ważny. Wszystkie zlecenia realizujemy z największą dokładnością.
0

lat doświadczenia

0

produktów

0

% zadowolonych Klientów

0

% rabatu na pierwsze zakupy